Dub Northland Medový - Laminátová podlaha

Nový

19,50 €

  • 1 balík
  • 1 m2

Trieda zaťaženia AC4 / 32
Formát 1291 x 193
HDF/hrúbka 8 mm
Množstvo v balíku 1,9933 m2
Soklová lišta L150
Plastové prvky Dub
Záruka 24 mesiacov
Hmotnosť 14,6kg / bal

Laminátové podlahy sú pošliapané každý deň. To jasne ukazuje, čo ochranná vrstva a nosná doska vydrží až do dnešných dní.

Presné spracovanie pre všetky zmysly. Vyzerá ako drevená podlaha a poskytuje dobrý pocit. Inžinieri, vedci a konštruktéri investovali takmer 40 rokov v oblasti výskumu a vývoja na dosiahnutie tohto cieľa. Vďaka precíznej technológii sme sa dostali tak blízko.

Tlačený obraz dekóru s pôsobivým farebným rozlíšením, aplikovaný na drevovláknitú dosku s vysokou hustotou (HDF) a pokrytý robustnou povrchovou vrstvou (nazývanou overlay) pre ochranu pred ostrými podpätkami a nábytkovými kolieskami – to je, a aj zostane receptom na úspech laminátovej podlahy EGGER.

NEVIDITEĽNÝ HRDINA

Nosná doska tiež otvára nové možnosti dizajnu a umožňuje slobodu návrhu. Firma EGGER vyvinula novú technológiu známu ako „ AQUA+“, čo je laminátová podlaha vhodná aj do kúpeľní a kuchýň. Podlahové krytiny aqua+ sú odolnejšie proti vlhkosti 5x v porovnaní s klasickou laminátovou podlahou. Chránené protišmykovým povrchom a obohatené o najnovšie dizajny dreva, poskytujú perfektný základ pre trend rozširovania wellness vlastností vašej kúpelne.

Ako správne objednať podlahu sa môžete dočítať v nasej sekcii "Ako nakupovať". Pripadne ďalšie otázky, dotazy a pripomienky vám radi zodpovieme. Kontakty

Navštívené produkty
3 Iné výrobky v rovnakej kategórii
značky